Остання редакція: 27 травня 2022

Участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Подолання екологічних ризиків та загроз для довкілля в умовах надзвичайних ситуацій-2022»

26-27 травня 2022 року студент 21мб-зм групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» початкового рівня вищої освіти (Молодший бакалавр) факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС Роман Борона в дистанційному форматі брав участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Подолання екологічних ризиків та загроз для довкілля в умовах надзвичайних ситуацій-2022», яка відбулась на базі Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» та Національного університету «Львівська політехніка».

Роман Борона та його наукові керівники – т. в. о. завідувача кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС, доцент Ірина Удовенко та доцент кафедри Петро Боровик щиро вдячні організаторам конференції за можливість презентувати широкому загалу доповідь на тему «Проблеми землекористування селянських домогосподарств в Україні».

Роман Борона,

студент 21мб-зм  групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»

Уманського НУС