Остання редакція: 16 червня 2024

Участь у Міжнародній науковій конференції «Економічний та соціальний вплив конфліктів на сучасний світ»

Нещодавно завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС, професор Юрій КИСЕЛЬОВ, спільно з доцентами цієї ж кафедри Петром БОРОВИКОМ і Михайлом ШЕМЯКІНИМ в дистанційному форматі брали участь у Міжнародній науковій конференції «Економічний та соціальний вплив конфліктів на сучасний світ», яка відбулась на базі Академії прикладних наук «Мазовія», м. Седльце, Республіка Польща.

Юрій КИСЕЛЬОВ, Петро БОРОВИК і Михайло ШЕМЯКІН щиро вдячні організаторам конференції за можливість презентувати широкому науковому загалу доповідь  на тему «Вдосконалення податкової підтримки суб’єктів малого геодезичного бізнесу в Україні».

Юрій КИСЕЛЬОВ,

завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС