Остання редакція: 15 лютого 2022

Участь у Міжнародному молодіжному екологічному конгресі в Львівській політехніці

10-11 лютого 2022 року студентка 41-зм групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» бакалаврату факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС Мар‘яна Мосіна в дистанційному форматі брала участь у Vll Міжнародному  молодіжному конгресі «Сталий розвиток: Захист навколишнього середовища. Енергоощадність. Збалансоване природокористування», який відбувся в Національному університеті «Львівська політехніка».

Мар‘яна Мосіна та її науковий керівник – доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС Ірина Удовенко щиро вдячні організаторам конгресу за можливість презентувати широкому загалу доповідь на тему «Зонування як інструмент оптимізації природоохоронної діяльності».

Мар‘яна Мосіна,

студентка 41-зм  групи