Остання редакція: 23 вересня 2022

Участь у вебінарі «Розвиток системи внутрішнього забезпечення якості освіти в університеті»

В рамках заходів сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників Уманського НУС 22 вересня 2022 року було проведено вебінар «Розвиток системи внутрішнього забезпечення якості освіти в університеті». Спікером вебінару виступила завідувач відділу моніторингу якості освіти, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Ніна Пітель До участі у вебінарі долучились науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС.

Дякуємо організаторам заходу та особисто доценту Ніні Пітель за цікавий та вельми корисний захід і висловлюємо сподівання, що подібні заходи будуть проводитись в нашому ЗВО в подальшому.

Юрій Кисельов,

професор кафедри геодезії, картографії і кадастру