Остання редакція: 13 листопада 2021

Участь в онлайн-тренінґу

Наукові та життєві інтереси викладачів кафедри геодезії, картографії і кадастру не обмежуються вузькопрофесійною тематикою. Черговим доказом тому є участь старшого викладача Сергія Кононенка в онлайн-тренінґу «Започаткування власного бізнесу» в рамках проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеґрації ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей». Як досвідчений педагог, Сергій Іванович не лише прослухав виступи експертів, а й сам ділився своїми міркуваннями в контексті обговорюваної на тренінґу проблеми.

За підсумками тренінґу Сергій Кононенко отримав сертифікат, підписаний головою представництва Міжнародної організації з міґрації в Україні Ан Нґуєном. Таким чином, співпраця науково-педагогічних працівників кафедри геодезії, картографії і кадастру, спрямована на вдосконалення «м’яких навичок» (soft skills), виходить на міжнародний рівень.

Юрій Кисельов,

доктор географічних наук, професор