Остання редакція: 27 вересня 2024

ВІДВЕРТО – ПРО АКАДЕМІЧНУ ДОБРОЧЕСНІСТЬ

25 вересня 2024 року НПП кафедри геодезії, картографії і кадастру – професор Юрій КИСЕЛЬОВ, доценти Михайло ШЕМЯКІН, Петро БОРОВИК, Ірина УДОВЕНКО та викладач Наталя ПРОКОПЕНКО взяли участь у вебінарі на тему «Академічна доброчесність як основа внутрішньої системи забезпечення якості освіти в УНУС», організованому відділом моніторингу якості освіти нашого університету.

У ході вебінару було акцентовано на змісті різних форм академічної недоброчесності – плагіаті, несанкціонованій співпраці викладача й студента, списуванні тощо – та застосуванні новітніх інформаційних технологій із метою виявлення проявів такої недоброчесності.

Вищезгаданий вебінар викликав значний інтерес із боку його учасників, свідченням чому стали численні запитання до його ведучої та спікера – керівника університетського відділу моніторингу якості освіти Ніни ПІТЕЛЬ.