Остання редакція: 02 березня 2020

Відвідини Верхівського коледжу

26 лютого 2020 року завідувач кафедри геодезїі, картографії і кадастру Юрій Кисельов та доцент цієї кафедри Володимир Кирилюк відвідали з профорієнтаційною метою Верхівський коледж Вінницького національного аграрного університету, в якому здійснюється підготовка молодших спеціалістів зі спеціальності «геодезія та землеустрій».

Юрій Кисельов і Володимир Кирилюк провели бесіду з цьогорічними випускниками, в ході якої розповіли присутнім про Уманський національний університет садівництва, його історію та традиції, а також конкурентні переваги, які студент може отримати, оволодіваючи професією геодезиста-землевпорядника в Уманському НУС. Гості Верхівського коледжу запросили майбутніх техніків-геодезистів на День відкритих дверей в УНУС, який буде проведено 9-10 квітня 2020 р., та зібрали анкети студентів з орієнтовним баченням ними свого найближчого майбутнього.

Відбулася конструктивна розмова Юрія Кисельова й Володимира Кирилюка з директором Олександром Кушніром, під час якої її учасниками було висловлено впевненість у важливості подальшого співробітництва між кафедрою геодезїі, картографії і кадастру Уманського НУС і Верхівським коледжем ВНАУ, та намічені наступні кроки такої співпраці.

Володимир Кирилюк,

доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру