Остання редакція: 21 листопада 2022

Виховні години на кафедрі геодезії, картографії і кадастру, присвячені Дню Гідності і Свободи

21 листопада 2022 р. викладачами  кафедри геодезії картографії і кадастру Уманського НУС для студентів кураторських груп  спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» були проведені виховні години, присвячені Дню Гідності і Свободи.

Заходи відбулися в online-форматі на платформі Zoom. Організатори виховних заходів під час їх проведення використовували мультимедійні презентації. Загалом, заходи були дуже цікавими та змістовними, та супроводжувалися бурхливими дискусіями, під час яких студенти  висловили думки стосовно потреби в подальшій підтримці ЗСУ, відносно необхідності подальшої волонтерської діяльності та сформулювали бажання успішно навчатись з метою подальшої активної участі у відбудові України.

Юлія Бурсак,

студентка 21к-зм групи спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»  Уманського НУС