Остання редакція: 07 серпня 2021

Виробнича практика студентів-геодезистів старших курсів бакалаврату та магістратури

Літо для студентів-геодезистів старших курсів бакалаврату та магістратури – це не лише час відпочинку, але також і пора, коли вони проходять виробничу практику. Традиційно виробнича практика студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва відбувається на провідних геодезичних і землевпорядних підприємствах як міста Умань, так  і всього Центральноукраїнського регіону.

Під час практики студенти працюють із сучасними геодезичними приладами та програмними продуктами, особливості роботи з якими вони освоюють на заняттях в університеті. Важливим завданням для виробничої практики студентів старших курсів є також збір матеріалу, що дещо пізніше стане базою їхніх наукових досліджень. Тому, без перебільшення, виробнича практика є надзвичайно важливою складовою процесу формування професійних навичок майбутніх фахівців зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Юрій Кисельов,

завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС