Остання редакція: 19 жовтня 2019

Вирує "День відкритих дверей"!

17 і 18 жовтня в університеті відбулися заходи до дня "відкритих дверей". До нас у гості прибули сотні потенційних абітурієнтів із навколишніх міст, сіл і районів, та старших школярів із уманських шкіл.

Двері  кафедри геодезії, картографії і кадастру були широко відчиненими. Ми не тільки зустрічали потенційних студентів виставкою геодезичних приладів і фотограмметричного обладнання, а й започаткували традицію - фотографувати школярів у костюмі "справжнього геодезиста" і з різним геодезичним приладдям.

По реакції інтернет-мережі стало зрозуміло, що наша ініціатива сподобалася не тільки школярам, а й їх вчителям, які із не меншим задоволенням фотографувалися у касці і світовідбивному жилеті на фоні наших приладів.

Сподіваємось, що новий підхід дозволить нам залучити більшу кількість абітурієнтів до вступу у 2020 році.

Сергій Кононенко,

старший викладач кафедри геодезії, картографії і кадастру