Остання редакція: 10 червня 2018

Вітаємо волонтера!

Кафедра геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС вітає старшого викладача кафедри Сергія Івановича Кононенка із нагородженням державною нагородою: відзнакою Президента України "За гуманітарну участь в антитерористичній операції".

Відзнака Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції»  - державна нагорода, відзнака Президента України, що встановлена з метою гідного відзначення працівників підприємств, установ та організацій, інших осіб, які залучалися або добровільно забезпечували проведення антитерористичної операції на території Донецької і Луганської області, здійснювали волонтерську діяльність, перебуваючи безпосередньо в районі проведення антитерористичної операції у період її проведення.

Сергій Іванович активно займається волонтерською діяльністю, залучає до неї студентів і викладачів кафедри. Подання здійснила Дніпровська обласна адміністрація, де в урочистій обстановці 8 червня і відбулося нагородження.

Вітаємо волонтера!