Остання редакція: 05 березня 2023

Впевнений погляд у майбутнє

У складних умовах сьогодення кафедра геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС продовжує профорієнтаційну роботу серед молоді. Зокрема, науково-педагогічні працівники кафедри, доценти Ірина Удовенко та Михайло Шемякін 2 березня 2023 року відвідали Тальнівський будівельно-економічний коледж, зустрівшись при цьому із студентами випускного курсу спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія».

Під час зустрічі науково-педагогічні працівники ознайомили студентів із особливостями навчання в Уманському НУС за спеціальністю «Геодезія та землеустрій», можливостями майбутнього працевлаштування, іншими спеціальностями як факультету лісового і садово-паркового господарства, так і Уманського НУС, умовами вступу до університету, організацією навчального процесу, спортивними секціями, напрямками художньої самодіяльності, проведення студентами дозвілля.

Зустріч відбулась у невимушеній, дружній атмосфері, за активної участі студентів та з обговоренням нагальних питань.

Михайло ШЕМЯКІН,

доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС