Остання редакція: 10 червня 2021

Вручення стипендії Стена Форбса

7 червня 2021 р. на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва відбулося вручення іменних щорічних стипендій Стена Форбса в рамках програми споріднених міст Умань – Девіс (США).

Як відомо, така стипендія призначаєтся кращим студентам, що успішно навчаються та є студентськими лідерами.

Цьогоріч стипендію Стена Форбса отримали студент  спеціальності 193 "Геодезія і землеустрій"  Олександр Ламбурський - інвалід АТО, учасник бойових дій, студент 21-зм групи та студентка 21-сп групи, спеціальності 206 "Садово-паркове господарство"   Вікторія Вовк.

Іменні стипендії за дорученням керівництва Фонду Стена Форбса вручала студентам заступник декана факультету лісового і садово-паркового господарства  Уманського національного університету садівництва Ірина Козаченко, яка у вітальній промові тепло привітала стипендіатів і подякувала їм за академічні успіхи та активну громадську позицію, а також побажала подальших успіхів і визнання.

Сергій Кононенко,

старший викладач кафедри геодезії, картографії і кадастру