Остання редакція: 13 жовтня 2023

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Перспективні досягнення молодих науковців у геодезії та землеустрої» (м. Умань, 16 листопада 2023 року)

Запрошуємо молодих викладачів, здобувачів вищої освіти й фахівців-практиків (віком до 35 років) узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції молодих учених «Перспективні досягнення молодих науковців у геодезії та землеустрої», яку буде проведено 16 листопада 2023 року на базі Уманського національного університету садівництва.

До участі в конференції запрошуються викладачі, студенти, наукові співробітники, аспіранти та докторанти наукових установ і вищих навчальних закладів віком до 35 років, які мають відношення до тематики конференції.

У програмі конференції планується робота секцій за такими напрямками:

1. Геодезія, картографія, фотограмметрія: сучасні технології та дослідження.

2. Основні тенденції ефективного землекористування в сучасних умовах.

3. Землевпорядні аспекти проблеми охорони довкілля.

4. Моніторинг земель із застосуванням сучасних технологій.

5. Основні проблеми науки та шляхи їх розв’язання.

Організаційний комітет