Остання редакція: 22 лютого 2024

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Внесок українських і зарубіжних дослідників у розвиток геодезії, картографії, землеустрою»

Запрошуємо молодих викладачів, здобувачів вищої освіти й фахівців-практиків (віком до 35 років) узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції молодих учених «Внесок українських і зарубіжних дослідників у розвиток геодезії, картографії, землеустрою», яку буде проведено 21 лютого 2024 року на базі Уманського національного університету садівництва. Мета конференції – висвітлення здобутків молодих науковців у вивченні історії розвитку геодезії, картографії, фотограмметрії, землеустрою, земельного кадастру, ГІС-технологій та суміжних наук.

У програмі конференції планується робота секцій за такими напрямами:

1. Розвиток наук геодезично-землевпорядного циклу у світі.

2. Здобутки українських учених у галузі геодезії, картографії, фотограмметрії, землеустрою, земельного кадастру.