Остання редакція: 25 квітня 2024

ЯКОСТІ ОСВІТИ – ОСОБЛИВУ УВАГУ

24 квітня 2024 року викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру взяли участь у загальноуніверситетському вебінарі, організованому відділом моніторингу якості освіти Уманського НУС з метою сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників. Ведучою вебінару була завідувач вищезгаданого відділу Ніна ПІТЕЛЬ.

У ході вебінару було приділено особливу увагу темі внутрішнього забезпечення якості вищої освіти в УНУС, адже зазначена проблема є одним із пунктів самооцінювання освітніх програм у рамках заходів із їхньої акредитації.

Ніна Якимівна відповіла на численні запитання учасників, зокрема,  щодо вдосконалення змісту освітніх програм та їх реалізації.