Остання редакція: 05 квітня 2018

Ярмарок вакансій як перспектива працевлаштування молодих фахівців

4 квітня в Уманському національному університеті садівництва відбувся «Ярмарок вакансій. Весна 2018». У черговий раз студенти і випускники УНУС та інших ВНЗ змогли ознайомитись з діяльністю представлених компаній, підприємств і організацій, отримати інформацію про наявні вакансії та відкриті програми з працевлаштування.

У читальному залі університету відбулося інтенсивне і надзвичайно плідне спілкування студентів з представниками компаній з різних сфер діяльності. Кілька компаній-учасників влаштували для своїх потенційних співробітників презентації своєї діяльності.

На ярмарку студенти могли не лише довідатися про вакансії та вимоги, які ставлять до працівників ті або інші фірми, але й познайомитися з їхніми представниками, отримати з перших вуст інформацію про програми стажування, можливість проходження практики тощо.

Кафедра геодезії, картографії і кадастру