Остання редакція: 18 жовтня 2019

Юні науковці крокують до нових перемог

26 вересня 2019 року відбулося офіційне  відкриття засідання студентського наукового гуртка при кафедрі геодезії, картографії і кадастру.

Колектив гуртка поповнився новими обличчями – першокурсниками, які лише перший місяць опановують професію землевпорядника. Засідання розпочалося зі вступного слова завідувача кафедри, доктора географічних наук, професора Ю.О.Кисельова. Юрій Олександрович привітав всіх присутніх з початком роботи і наголосив на важливості розвитку науки.

Керівником наукового гуртка Прокопенко Н.А. було запропоновано план роботи на 2019-2020 навчальний рік, який одноголосно затвердили. Старостою гуртка обрано студента 31-ЗМ групи Озаринського Станіслава, а також секретаря – студентку 11-ЗМ групи Дубін Лілію.

Бажаємо молодим науковцям яскравих вражень, творчого натхнення, вагомих здобутків, невичерпної енергії, вагомих успіхів і перемог на нелегкому, але надзвичайно цікавому шляху.

Дубін Лілія,

секретар наукового гуртка

кафедри геодезії, картографії і кадастру