+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню
Остання редакція: 22 вересня 2021

Заняття в НДП «Софіївка»

    Кафедра геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС територіально розміщена практично в Національному дендрологічному парку  «Софіївка». Це дозволяє подеколи, за сприятливої погоди, проводити окремі заняття безпосередньо в Софіївському дендрологічному парку. Зокрема, днями, в 41-зм групі, спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» саме там відбулося  заняття з навчальної дисципліни «Природно-заповідні мережі» на тему «Категорії природно-заповідних територій».

    Варто зазначити, що на переконання студентів, місце проведення заняття було вибрано надзвичайно вдало, адже Національний дендрологічний парк «Софіївка» є одним із об’єктів, про які на занятті розповідала доцент Ірина Удовенко. Саме це дозволило не лише підкріплювати теоретичний матеріал реальними прикладами, але й демонструвати їх. Заняття відвідав завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру професор Юрій Кисельов, який не залишився байдужим до теми заняття. Тож, по закінченню заняття, відбулась активна дискусія стосовно організації природно-заповідних територій в умовах карантину, за участі професора Кисельова, доцента Удовенко та присутніх студентів .

    Резюмуючи викладене, від імені присутніх на занятті студентів, хочу висловити подяку доценту Ірині Удовенко за неформальну атмосферу заняття та надзвичайно вдале, на наш погляд, місце його проведення.

за дорученням присутніх на занятті студентів,

Анастасія Почеренюк,

староста 41-зм групи