Остання редакція: 16 грудня 2021

Засідання робочої групи з ОПП «Геодезія та землеустрій»

Відбулось чергове засідання робочої групи з освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій» початкового (короткий цикл) рівня вищої освіти (з підготовки здобувачів вищої освіти ОР "Молодший бакалавр") у середовищі Zoom.

У засіданні взяли участь співробітники кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС, зокрема доцент Михайло Шемякін (гарант освітньо-професійної програми), професор Роман Рудий, професор Юрій Кисельов, доцент Володимир Кирилюк.

На засіданні розглядались питання вдосконалення змісту освітньо-професійної програми. Було обговорено виконання намічених раніше заходів, напрямки подальшого вдосконалення змісту освітньо-професійної програми. Також були розглянуті зміни у освітньо-професійній програмі з врахуванням зауважень стейхолдерів – виробничника Володимира Кузуба та здобувача вищої освіти за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій», студентки 41-зм групи Анастасії Почеренюк.

Засідання робочої групи стало ще одним щаблем на шляху адаптації освітньо-професійної програми до вимог сьогодення.

Михайло Шемякін,

доцент кафедри геодезії, картографії та кадастру  Уманського НУС,

гарант освітньо-професійної програми підготовки молодших баклаврів

за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій»