Остання редакція: 13 грудня 2021

Здобутки на шляху до підвищення професіоналізму

Днями  доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС Ірина Удовенко  брала участь в онлайн-форматі в освітньому курсі вебінарів організованих за сприяння науково-навчального центру компанії «Наукові публікації». Основна тематика вебінарів була сконцентрована на пошуку корисних ресурсів, де  можна ознайомитися з великою кількістю актуальних матеріалів про наукометрію та наукові публікацій, умовах публікації та можливих проблемах з якими стикаються автори при розміщенні власних наукових здобутків у виданнях. Курс складався з професійно-орієнтованих вебінарів, зокрема:

1. "Міжнародиний досвід у публікаційній сфері. Як наукові публікації впливають на діяльність вчених?"
  2.  "Наукометрична база даних «Scopus». Сервіси, наукометричні показники та тонкощі роботи"
  3. "Наукометрична база даних «Web of Science». Сервіси, наукометричні показники та тонкощі роботи"
  4. "Міжнародна кооперація. Платформи для підвищення наукометричних показників вчених" .

Результатом підвищення кваліфікації стало отримання сертифікату про успішну участь у серії освітніх вебінарів з наукометрії з метою підвищення кваліфікації «Міжнародний досвід у сфері видавничої справи. Успішні публікації в «Scopus» та платформі «Web of Science».

Сергій Кононенко.

старший викладач кафедри геодезії, картографії і кадастру