Остання редакція: 11 грудня 2023

ЗУСТРІЧ МАЙБУТНІХ ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКІВ ІЗ РОБОТОДАВЦЕМ

7 грудня 2023 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру проведено зустріч здобувачів вищої освіти І – ІІ курсів із сертифікованим землевпорядником, підприємцем у сфері землеустрою Олександром ГЛОБЕНКОМ.

Поважний гість розповів присутнім здобувачам вищої освіти про особливості практичної діяльності інженера-землевпорядника, наголосивши на її особливостях у зв’язку з воєнним станом. Олександр Глобенко зауважив щодо вагомого значення геодезичної, економічної та правознавчої підготовки фахівця в землевпорядній галузі.

Численні запитання студентів виявили їхній живий інтерес до фаху землевпорядника, що засвідчило невпадковість обраного ними життєвого та професійного шляху.

Зустрічі студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» із фахівцями-практиками кафедра організовуватиме і в подальшому.

Юрій КИСЕЛЬОВ,

завідувач кафедри геодезії,