+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

Міжнародний проект "ClimEd"

Реєстраційний номер проекту:

619285-EPP-1-2020-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP

Multilevel Local, Nation- and Regionwide Education and Training in Climate Services, Climate Change Adaptation and Mitigation
15.11.2020 – 14.11.2023

 Кафедра геодезії, картографії і кадастру у міжнародному проекті «ClimEd»:

Робочий пакет 4.

4.1. Впровадження курсів для різних рівнів освіти протягом життя у галузі кліматичних послуг та модулів з економіки змін клімату.

- Висвітлення питань оптимізації забезпечення ґрунтовою вологою та оптимізації режимів зрошення сільськогосподарських культур в умовах змін клімату під час викладання дисциплін «Сільськогосподарська меліорація» та «Меліорація земель» (доц. Шемякін  М.В., доц. Кирилюк В.П.).

- Підготовка й видання навчального посібника «Сільськогосподарська меліорація» (доц. Шемякін  М.В., доц. Кирилюк В.П.).

- Підготовка й видання методичних матеріалів із дисциплін «Гідрологія», «Меліорація земель», «Сільськогосподарська меліорація» (Кисельов Ю. О., Кирилюк В. П., Шемякін М. В.)

 Робочий пакет 7.

7.1. Веб-сайт проекту ClimEd та рекламні заходи

- Створення окремої сторінки на сайті кафедри геодезії, картографії і кадастру «Рarticipation of the department of ecology and life safety in an international research project 619285-epp-1-2020-1-fi-eppka2-cbhe-jp multilevel local, nation - and regionwide education and training in climate services, climate change adaptation and mitigation 15.11.2020 – 14.11.2023 («climed»)» (ст. викладач Кононенко С.І.)

7.4. Інформаційна діяльність для широкої громадськості

Інформаційні заходи для широкої громадськості, пов’язані з ClimEd:

- Підготовка та проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції із включенням до програми питань, пов’язаних зі змінами клімату (проф. Кисельов Ю. О., Рудий Р.М., доц. Шемякін  М.В., доц. Кирилюк В.П., доц.. Удовенко І.О., доц. Боровик П.М., ст. викладач Кононенко. С.І.).

- Участь у міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференціях із проблем змін клімату (проф. Кисельов Ю. О., Рудий Р.М., доц. Шемякін  М.В., доц. Кирилюк В.П., доц.. Удовенко І.О., доц. Боровик П.М., ст. викладач Кононенко. С.І.)

- Підготовка низки статей із проблем меліорації земель, гідрології, геоморфології в контексті кліматичних змін ((проф. Кисельов Ю. О., Рудий Р.М., доц. Шемякін  М.В., доц. Кирилюк В.П., доц.. Удовенко І.О., доц. Боровик П.М., ст. викладач Кононенко. С.І.).

 

Останні новини

«Soft Skills – невід’ємні навички майбутнього геодезиста та землевпорядника»Читати повністю

«Soft Skills – невід’ємні навички майбутнього геодезиста та землевпорядника»

23 жовтня 2021 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру психологом Уманського НУС Валентиною Мазуренко було проведено зустріч-практикум на тему «Soft Skills – невід’ємні навички майбутнього геодезиста та землевпорядника». На заході були присутні студенти освітніх рівнів Молодший бакалавр і Бакалавр спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» а також викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС. Особливістю заходу було те, що Валентина Дмитрівна спілкувалась з аудиторією в online-форматі.

Читати повністю

Студентка Уманського НУС виступила на міжнародній конференції Читати повністю

Студентка Уманського НУС виступила на міжнародній конференції

Студенка І курсу магістратури зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Маргарита Мельник узяла участь у Міжнародній науково-технічній конференції молодих учених високого рівня “GeoTerrace-2021”, що проводилась з 4 по 6 жовтня 2021 р. в онлайн-форматі (через платформу Zoom) в Інституті геодезії Національного університету «Львівська політехніка».

Читати повністю

Профорієнтаційна робота на півдні Звенигородського району (колишній Катеринопільщині)Читати повністю

Профорієнтаційна робота на півдні Звенигородського району (колишній Катеринопільщині)

Вже доброю традицією стала тісна співпраця кафедри геодезії, картографії і кадастру із загальноосвітніми навчальними закладами півдня Звенигородського району (історичної Катеринопільщини). На продовження її 22 жовтня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри професор Юрій Кисельов і доцент Петро Боровик відвідали Катеринопільський ліцей та низку шкіл Великої Звенигородщини.

Читати повністю

Зустріч, присвячена проблемам сексизму, гендеру  та навчанню студентів з особливими потребамиЧитати повністю

Зустріч, присвячена проблемам сексизму, гендеру та навчанню студентів з особливими потребами

Днями студенти ОР Молодший бакалавр та Бакалавр спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» спільно з кураторами груп були учасниками зустрічі з психологом університету Валентиною Мазуренко. На цій зустрічі Валентина Дмитрівна проінформувала студентів про діяльність психологічної служби Уманського НУС, а також про проблеми протидії сексизму та гендерної нерівності в освіті, а також забезпечення комфортного навчання громадян з особливими потребами.

Читати повністю

Всі новини