План роботи наукового гуртка кафедри геодезії, картографії і кадастру на 2017-2018 навчальний рік

Науковий гурток з геодезії, картографії та кадастру

Керівник: к.е.н., доцент – Удовенко І.О.

Староста наукового гуртка: студентка 21-КЗМ групи – Ільченко Т.

Секретар наукового гуртка: студентка  – 31-ЗМ групи – Гевко Т.

№ п.п.

Науковий захід

Тема заходу

Дата виконання

1.

Черкаська область - як житниця України

Вересень 2017 р.

2.

Засідання студентського наукового гуртка

Сучасні технології у землевпорядних дослідженнях

Жовтень 2017 р.

3.

Відомі науковці-землевопрядники ХХ століття

Листопад 2017 р.

4.

Засідання студентського наукового гуртка

Брейн-ринг між студентами 1-4 курсів з дисциплін: "Кадастр населених пунктів" та "Основи землевпорядкування та кадастру"

Грудень 2017 р.

5.

Засідання студентського наукового гуртка

Геодезичні дослідження у інформаційному суспільстві

Лютий 2018 р.

6.

Засідання студентського наукового гуртка

Зв'язок географічних і геологічних наук, їх вплив на розвиток землевпорядних дисциплін

Березень 2018 р.

7.

Засідання студентського наукового гуртка

Реорганізація механізму управління земельними ресурсами

Квітень 2018 р.

8.

Засідання студентського наукового гуртка

Природно-географічні аспекти реалізації потенціалу України на світовому ринку землі

Травень 2018 р.

Профорієнтаційна подорож освітніми закладами з Голованівщини на ЗвенигородщинуЧитати повністю

Профорієнтаційна подорож освітніми закладами з Голованівщини на Звенигородщину

11 квітня 2024 року доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Петро БОРОВИК та викладач цієї ж кафедри Наталя ПРОКОПЕНКО спільно з завідувачем відділу доуніверситетської підготовки Уманського НУС Борисом БОНДАРЕМ відвідали загальноосвітні навчальні заклади Надлацької сільської громади Голованівського району Кіровоградської області, а також Катеринопільської, Мокрокалигірської та Єрківської об’єднаних територіальних громад Звенигородського району Черкаської області з метою проведення профорієнтаційної роботи серед майбутніх випускників.

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ – ДО ПОРЯДКУ!Читати повністю

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ – ДО ПОРЯДКУ!

Гарна весняна погода й стрімке зростання тепла спонукали співробітників і студентів Уманського національного університету садівництва до чим скорішого наведення належного порядку на території нашого закладу вищої освіти. Не лишилась осторонь загальної справи кафедра геодезії, картографії і кадастру. У четвер 4 квітня завідувач кафедри Юрій КИСЕЛЬОВ, доцент Михайло ШЕМЯКІН, викладач Наталя ПРОКОПЕНКО, старший лаборант Валентина ПОЛІЩУК та студенти академгруп 21-зм та 11к-зм взяли участь у прибиранні території, закріпленої за кафедрою.

Міжнародна науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Пріоритетні напрямки наукових та прикладних досліджень у геодезії та землеустрої»Читати повністю

Запрошуємо здобувачів вищої освіти, викладачів й фахівців-практиків узяти участь у Міжнародній науково-практичній Інтернет-конференції молодих учених «Пріоритетні напрямки наукових та прикладних досліджень у геодезії та землеустрої», яка відбудеться 18-19 квітня 2024 року на базі Уманського національного університету садівництва. У програмі конференції планується робота секцій за такими напрямками: 1. Державна політика у сфері управління земельними ресурсами: сучасний аспект 2. Шляхи становлення сучасних концепції господарювання у сфері геодезії, землеустрою та кадастру 3. Перспективи залучення сучасних технологій геодезично-картографічного забезпечення в умовах ринку земель 4. Проблеми кадастру і оцінки земель України у воєнний період 5. Актуальність екологічних проблем у контексті сталого розвитку світової спільноти 6. Еколого-економічні аспекти становлення ринку земель в сучасних умовах 7. Науки про Землю: проблеми теорії, методології та освіти

СЕРЕД НАУКОВЦІВ-ШЕВЧЕНКІВЦІВЧитати повністю

СЕРЕД НАУКОВЦІВ-ШЕВЧЕНКІВЦІВ

28-30 березня 2024 року завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру, доктор географічних наук, професор Юрій КИСЕЛЬОВ узяв участь у заходах Наукового товариства ім. Т. Шевченка, що проводилися у м. Львів. Наукове товариство ім. Т. Шевченка (НТШ) є однією з найдавніших не лише наукових, а й громадських організацій в Україні загалом, воно засноване ще 1873 року. Членами НТШ в минулі часи були такі світочі української національної ідеї та всесвітньо відомі вчені, як Іван Франко, Михайло Грушевський, Іван Горбачевський, Іван Пулюй, Степан Рудницький, Володимир Кубійович і багато інших. У 1989 році після майже півсторічної заборони за комуністичного режиму НТШ відновило свою діяльність в Україні.