План роботи наукового гуртка на 2020-2021 навчальний рік

Науковий гурток з геодезії, картографії та кадастру

Керівник   гуртка                              доцент  Кирилюк Володимир Петрович

Староста   гуртка                             Гура Олег Богданович (студент 31 – зм групи)

Секретар   гуртка                             Мосіна Мар`яна  Олександрівна (студентка 31 – зм групи)

№ п./п.

Тема засідання наукового гуртка

Дата виконання

1.

Організаційне засідання

Вересень 2020 р.

2.

Історія і перспективи розвитку топографо-геодезичних, картографічних, земельно- кадастрових і землевпорядних робіт в Україні.

Жовтень 2020 р.

3.

Класифікація документації із землеустрою.

Види проектів землеустрою.

Листопад 2020 р.

4.

Презентація результатів наукових досліджень за темою випускової кваліфікаційної роботи

Грудень 2020 р.

5.

Державний земельний кадастр як об’єкт автоматизації.

Лютий 2021 р.

6.

Земельна ділянка як основна земельно-кадастрова одиниця.

Березень 2021 р.

7.

Ринок землі в Україні: реалії і очікування..

Квітень 2021 р.

8.

Перспективи використання

матеріалів дистанційного зондування на рівні ОТГ.

Травень 2021 р.

9.

Підсумкове засідання

Червень 2021 р.

ВИДАТНОМУ ПРИРОДОДОСЛІДНИКУ Й ФІЛОСОФУ – 300 РОКІВЧитати повністю

ВИДАТНОМУ ПРИРОДОДОСЛІДНИКУ Й ФІЛОСОФУ – 300 РОКІВ

22 квітня 2024 року культурне людство відзначає 300-річчя видатного німецького філософа й природодослідника-землезнавця Іммануїла Канта (1724 – 1804), який, без перебільшення, поставив на нові рейки європейську наукову та філософську думку. І. Кант був основоположником класичної німецької філософії, творцем гіпотези про походження Всесвіту, що не втратила значення до нашого часу, а також автором класифікації наук, значною мірою актуальної дотепер.

ПРОДОВЖЕННЯ ДОБРОЇ ТРАДИЦІЇЧитати повністю

ПРОДОВЖЕННЯ ДОБРОЇ ТРАДИЦІЇ

Зустрічі з роботодавцями вже стали доброю традицією кафедри геодезії, картографії і кадастру, вони істотно сприяють вдалому вибору майбутнього місця роботи студентів після закінчення ними університету. 19 квітня 2024 року проведено зустріч здобувачів вищої освіти зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» зі стейкголдером, директором ФОП «Глобенко О. В.», сертифікованим землевпорядником Олександром ГЛОБЕНКОМ. Це вже не перша зустріч Олександра Васильовича зі студентами-геодезистами Уманського НУС.

ЗУСТРІЧ У БОБРИНЕЦЬКОМУ КОЛЕДЖІЧитати повністю

ЗУСТРІЧ У БОБРИНЕЦЬКОМУ КОЛЕДЖІ

17 квітня 2024 року завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру, доктор географічних наук, професор Юрій КИСЕЛЬОВ відвідав Бобринецький коледж, що в Кіровоградській області, де зустрівся зі студентами випускного та передвипускного курсів, які здобувають освітній ступінь фахового молодшого бакалавра зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Профорієнтаційна подорож освітніми закладами з Голованівщини на ЗвенигородщинуЧитати повністю

Профорієнтаційна подорож освітніми закладами з Голованівщини на Звенигородщину

11 квітня 2024 року доцент кафедри геодезії, картографії і кадастру Петро БОРОВИК та викладач цієї ж кафедри Наталя ПРОКОПЕНКО спільно з завідувачем відділу доуніверситетської підготовки Уманського НУС Борисом БОНДАРЕМ відвідали загальноосвітні навчальні заклади Надлацької сільської громади Голованівського району Кіровоградської області, а також Катеринопільської, Мокрокалигірської та Єрківської об’єднаних територіальних громад Звенигородського району Черкаської області з метою проведення профорієнтаційної роботи серед майбутніх випускників.