+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

Міжнародний проект "ClimEd"

Реєстраційний номер проекту:

619285-EPP-1-2020-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP

Multilevel Local, Nation- and Regionwide Education and Training in Climate Services, Climate Change Adaptation and Mitigation
15.11.2020 – 14.11.2023

 Кафедра геодезії, картографії і кадастру у міжнародному проекті «ClimEd»:

Робочий пакет 4.

4.1. Впровадження курсів для різних рівнів освіти протягом життя у галузі кліматичних послуг та модулів з економіки змін клімату.

- Висвітлення питань оптимізації забезпечення ґрунтовою вологою та оптимізації режимів зрошення сільськогосподарських культур в умовах змін клімату під час викладання дисциплін «Сільськогосподарська меліорація» та «Меліорація земель» (доц. Шемякін  М.В., доц. Кирилюк В.П.).

- Підготовка й видання навчального посібника «Сільськогосподарська меліорація» (доц. Шемякін  М.В., доц. Кирилюк В.П.).

- Підготовка й видання методичних матеріалів із дисциплін «Гідрологія», «Меліорація земель», «Сільськогосподарська меліорація» (Кисельов Ю. О., Кирилюк В. П., Шемякін М. В.)

 Робочий пакет 7.

7.1. Веб-сайт проекту ClimEd та рекламні заходи

- Створення окремої сторінки на сайті кафедри геодезії, картографії і кадастру «Рarticipation of the department of ecology and life safety in an international research project 619285-epp-1-2020-1-fi-eppka2-cbhe-jp multilevel local, nation - and regionwide education and training in climate services, climate change adaptation and mitigation 15.11.2020 – 14.11.2023 («climed»)» (ст. викладач Кононенко С.І.)

7.4. Інформаційна діяльність для широкої громадськості

Інформаційні заходи для широкої громадськості, пов’язані з ClimEd:

- Підготовка та проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції із включенням до програми питань, пов’язаних зі змінами клімату (проф. Кисельов Ю. О., Рудий Р.М., доц. Шемякін  М.В., доц. Кирилюк В.П., доц.. Удовенко І.О., доц. Боровик П.М., ст. викладач Кононенко. С.І.).

- Участь у міжнародних і всеукраїнських науково-практичних конференціях із проблем змін клімату (проф. Кисельов Ю. О., Рудий Р.М., доц. Шемякін  М.В., доц. Кирилюк В.П., доц.. Удовенко І.О., доц. Боровик П.М., ст. викладач Кононенко. С.І.)

- Підготовка низки статей із проблем меліорації земель, гідрології, геоморфології в контексті кліматичних змін ((проф. Кисельов Ю. О., Рудий Р.М., доц. Шемякін  М.В., доц. Кирилюк В.П., доц.. Удовенко І.О., доц. Боровик П.М., ст. викладач Кононенко. С.І.).

 

Останні новини

Задля благоустрою територіїЧитати повністю

Задля благоустрою території

У переддень весняного рівнодення, 20 березня 2025 року викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру та студенти спеціальності "Геодезія та землеустрій" узяли участь у шляхетній загальноуніверситетській справі - прибиранні території навчального закладу.

Читати повністю

Відкрита зустріч щодо акредитації освітньої програми «Геодезія та землеустрій» Читати повністю

Відкрита зустріч щодо акредитації освітньої програми «Геодезія та землеустрій»

17 березня 2025 року ЗАПРОШУЄМО всіх охочих приєднатись до відкритої зустрічі з експертами щодо акредитації освітньої програми «Геодезія та землеустрій» (ID в ЄДЕБО 30517) за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій за першим рівнем вищої освіти. Захід відбудеться о 17:10—17:40

Читати повністю

Вітаємо з Днем землевпорядника України!Читати повністю

Вітаємо з Днем землевпорядника України!

Сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Днем землевпорядника України! Це особливий день для тих, хто працює над раціональним використанням та охороною земельних ресурсів, забезпечує законність у земельних питаннях і сприяє гармонійному розвитку територій. Ваша робота є основою для багатьох сфер економіки: від сільського господарства до містобудування. Саме Ви визначаєте, як правильно використовувати землю, щоб вона слугувала людям і приносила користь державі. Від Ваших знань, досвіду та професійної майстерності залежить майбутнє земельних ресурсів нашої країни.

Читати повністю

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ ТРИВАЄЧитати повністю

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ ТРИВАЄ

6 березня 2025 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС в онлайн-форматі проведено лекцію професора Природничого університету в Любліні (Республіка Польща), завідувача кафедри геодезії Анджея МАЗУРА для студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій» (ОР «Бакалавр»). Лекція була присвячена системі вищої освіти в польських університетах включно з особливостями такої спеціальності, як «Геодезія», де дуже важливе значення має практична підготовка. Анджей Мазур зазначив, що в Польщі багато охочих навчатися на геодезиста, і на нещодавно створену кафедру в Люблінському університеті щорічно вступає близько сімдесяти студентів, у тому числі на заочну форму. Також наш польський колега повідомив про можливість надання ґрантових програм українським студентам, що дозволить їм удосконалити знання, вміння, навички через набуття досвіду міжнародної академічної мобільності.

Читати повністю

Всі новини