План наукової роботи кафедри на 2021-2022 навчальний рік

Назва і тема заходу

Термін виконання

1.

Всеукраїнська конференція «Геодезичні вишукування та землевпорядні дослідження в умовах Правобережного лісостепу України»

Квітень 2021 р.

2.

Науковий семінар  «Проблеми землевпорядної освіти в Україні»

Жовтень 2021 р.

3.

Науковий семінар  «Екологічні аспекти землеустрою»

Листопад 2021 р.

4.

Науковий семінар  «Землеустрій у сільському, лісовому і водному господарстві»

Грудень 2021 р.

5.

Науковий семінар  «Перспективи розвитку геодезичних робіт в Україні: техніко-технологічні та економіко-географічний аспекти»

Березень 2022 р.

6.

Науковий семінар  «Сучасні геодезичні і землевпорядні технології»

Травень 2022 р.

7.

Круглий стіл на тему: Геодезичне забезпечення робіт із землеустрою

Лютий 2022 р.

8.

Брейн-ринг між студентами 1-4 курсів з дисципліни «Геодезія»

Травень 2022 р.

«Soft Skills – невід’ємні навички майбутнього геодезиста та землевпорядника»Читати повністю

«Soft Skills – невід’ємні навички майбутнього геодезиста та землевпорядника»

23 жовтня 2021 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру психологом Уманського НУС Валентиною Мазуренко було проведено зустріч-практикум на тему «Soft Skills – невід’ємні навички майбутнього геодезиста та землевпорядника». На заході були присутні студенти освітніх рівнів Молодший бакалавр і Бакалавр спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» а також викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС. Особливістю заходу було те, що Валентина Дмитрівна спілкувалась з аудиторією в online-форматі.

Студентка Уманського НУС виступила на міжнародній конференції Читати повністю

Студентка Уманського НУС виступила на міжнародній конференції

Студенка І курсу магістратури зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» Маргарита Мельник узяла участь у Міжнародній науково-технічній конференції молодих учених високого рівня “GeoTerrace-2021”, що проводилась з 4 по 6 жовтня 2021 р. в онлайн-форматі (через платформу Zoom) в Інституті геодезії Національного університету «Львівська політехніка».

Профорієнтаційна робота на півдні Звенигородського району (колишній Катеринопільщині)Читати повністю

Вже доброю традицією стала тісна співпраця кафедри геодезії, картографії і кадастру із загальноосвітніми навчальними закладами півдня Звенигородського району (історичної Катеринопільщини). На продовження її 22 жовтня 2021 року науково-педагогічні працівники кафедри професор Юрій Кисельов і доцент Петро Боровик відвідали Катеринопільський ліцей та низку шкіл Великої Звенигородщини.

Зустріч, присвячена проблемам сексизму, гендеру  та навчанню студентів з особливими потребамиЧитати повністю

Зустріч, присвячена проблемам сексизму, гендеру та навчанню студентів з особливими потребами

Днями студенти ОР Молодший бакалавр та Бакалавр спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» спільно з кураторами груп були учасниками зустрічі з психологом університету Валентиною Мазуренко. На цій зустрічі Валентина Дмитрівна проінформувала студентів про діяльність психологічної служби Уманського НУС, а також про проблеми протидії сексизму та гендерної нерівності в освіті, а також забезпечення комфортного навчання громадян з особливими потребами.