+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

Актуальні проблеми управління територіальним розвитком

Шановні колеги!

Запрошуємо вчених і провідних фахівців узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Актуальні проблеми управління територіальним розвитком», яка відбудеться 13-14 квітня 2017 року на базі Уманського національного університет садівництва. Мета конференції – оприлюднення результатів наукових досліджень, обмін досвідом та обговорення перспектив використання землевпорядних, геодезичних, картографічних, геоінформаційних, геоекологічних і географічних досліджень у галузі територіального планування. До участі в конференції запрошуються студенти, наукові співробітники, аспіранти та докторанти наукових установ і вищих навчальних закладів, які мають відношення до тематики конференції.

У програмі конференції плануються секційні засідання за наступними напрямками:

1. Сучасні GPS- та GIS – системи і технології;

2. Сучасний землеустрій і кадастр в Україні, оцінка землі і нерухомості;

3. Правове регулювання геодезичних, кадастрових та геоінформаційних систем;

4. Методи дистанційного зондування Землі;

5. Геодезія та моніторинг довкілля;

6. Проблеми охорони та раціонального використання земель, водних та лісових ресурсів;

7. Перспективи розвитку топографо-геодезичної діяльності та національного картографування в Україні;

8. Географічні аспекти планування територій.

Форма участі: дистанційна. Електронний збірник матеріалів конференції буде надісланий після проведення конференції учасникам заходу на електронну адресу, вказану в анкеті, протягом 15 робочих днів.

Офіційні мови конференції: українська, польська, англійська.

Умови участі у конференції:

До 10 квітня 2017 року (включно) необхідно:

1) заповнити заявку учасника;

2) надіслати на електронну пошту: kyseljov@ukr.net заявку та тези доповіді українською, польською або англійською мовою окремими файлами. Після надсилання матеріалів обов’язково очікуйте підтвердження про їх отримання, якщо протягом 3-х діб підтвердження не одержано, надішліть матеріали повторно.

3) сплатити організаційний внесок та надіслати відскановану (сфотографовану) квитанцію. Оплата здійснюється тільки після прийняття тез доповіді до друку. Вартість участі в конференції становить 100 грн. При сплаті організаційного внеску необхідно обов’язково вказати прізвище, ім’я, по батькові учасника конференції. Кошти надсилаються переказом на картку Приватбанку № 4149 4996 4014 1220, Насальська Карина Віталіївна. Призначення платежу: поповнення картки.

Відповідальність за зміст матеріалів і відповідність нормам правопису несуть автори і наукові керівники.

 

ЗРАЗОК ЗАЯВКИ

Заявка

на участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції «Актуальні питання в управлінні територіальним розвитком»

Прізвище ___________________________________________

Ім’я ________________________________________________

По батькові_________________________________________

Місце роботи та посада_______________________________

Науковий ступінь ____________________________________

Вчене звання ________________________________________

Секція ______________________________________________

Контактні телефони_________________________________

Електронна адреса ___________________________________

 

Вимоги до тез доповідей:

Обсяг – до 3 повних сторінок включно формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word для Windows у вигляді файла з розширенням *.doc, *.docx, *rtf; шрифт – Times New Roman; розмір – 14; міжрядковий інтервал - 1,5; абз. відступ – 1,25 мм; поля – 20 мм. Послідовність розміщення матеріалів у тезах доповіді: напрямок конференції відповідно до тематики тез доповіді (шрифт – курсив), прізвище та ініціали автора/авторів (не більше двох) – шрифт напівжирний; посада, навчальний заклад, місце роботи (у разі закінчення навчання); місто, в якому розташовано, держава (шрифт – курсив); назва тези (великі літери, шрифт – напівжирний); текст.

 

Наприклад:

_____________________ (назва секції)

 

Іваненко І. І.

кандидат с.-г. наук, доцент

Уманський національний університет садівництва

м. Умань, Україна

 

ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ GIS-ТЕХНОЛОГІЙ В АГРОКЛІМАТИЧНИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ

 

[Текст тез доповідей]

  • Сторінки не нумеруються.
  • Використані джерела (без повторів) оформлюється в кінці тексту під назвою «Список використаних джерел:» в алфавітному порядку. У тексті посилання позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та – через кому, в разі цитування – номера сторінки, наприклад: [5, с. 115]. Інший спосіб оформлення використаних джерел не допускається.

Список використаних джерел:

  1. Вільна енциклопедія «Вікіпедія» [Електронний ресурс] // Маньківка (смт.). – Режим доступу: http://uk.wikipedia.org/wiki/Маньківка_(смт).
  2. Природа Черкащини: стан, проблеми раціонального природокористування та охорони в контексті виживання / За ред. П. І. Мороза. – Миколаїв : АТ «СІМАО», О. : ОКФА, 1996. – 400 с.

 

Тези, які не відповідають вказаним вимогам оформлення, до розгляду не приймаються.

 

З ПИТАНЬ КОНФЕРЕНЦІЇ ЗВЕРТАТИСЯ:

Тел.: +38 (095) 942-88-35 Кисельов Юрій Олександрович,

+38 (067) 928-32-72 Удовенко Ірина Олександрівна

E-mail: kyseljov@ukr.net

Голова оргкомітету: Непочатенко Олена Олександрівна – ректор УНУС

Заступники голови оргкомітету: Мостов’як Іван Іванович – перший проректор УНУС, Карпенко Віктор Петрович – проректор із науково-інноваційної діяльності УНУС, Кисельов Юрій Олександрович – завідувач кафедри геодезії, картографії та кадастру УНУС

Відповідальний секретар:Удовенко Ірина Олександрівна – доцент кафедри геодезії, картографії та кадастру УНУС

Технічний секретар: Насальська Карина Віталіївна – аспірантка кафедри геодезії, картографії та кадастру УНУС

 

Сподіваємося на плідну співпрацю!

 

Останні новини

Задля благоустрою територіїЧитати повністю

Задля благоустрою території

У переддень весняного рівнодення, 20 березня 2025 року викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру та студенти спеціальності "Геодезія та землеустрій" узяли участь у шляхетній загальноуніверситетській справі - прибиранні території навчального закладу.

Читати повністю

Відкрита зустріч щодо акредитації освітньої програми «Геодезія та землеустрій» Читати повністю

Відкрита зустріч щодо акредитації освітньої програми «Геодезія та землеустрій»

17 березня 2025 року ЗАПРОШУЄМО всіх охочих приєднатись до відкритої зустрічі з експертами щодо акредитації освітньої програми «Геодезія та землеустрій» (ID в ЄДЕБО 30517) за спеціальністю 193 Геодезія та землеустрій за першим рівнем вищої освіти. Захід відбудеться о 17:10—17:40

Читати повністю

Вітаємо з Днем землевпорядника України!Читати повністю

Вітаємо з Днем землевпорядника України!

Сердечно вітаємо Вас із професійним святом – Днем землевпорядника України! Це особливий день для тих, хто працює над раціональним використанням та охороною земельних ресурсів, забезпечує законність у земельних питаннях і сприяє гармонійному розвитку територій. Ваша робота є основою для багатьох сфер економіки: від сільського господарства до містобудування. Саме Ви визначаєте, як правильно використовувати землю, щоб вона слугувала людям і приносила користь державі. Від Ваших знань, досвіду та професійної майстерності залежить майбутнє земельних ресурсів нашої країни.

Читати повністю

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ ТРИВАЄЧитати повністю

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ ТРИВАЄ

6 березня 2025 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС в онлайн-форматі проведено лекцію професора Природничого університету в Любліні (Республіка Польща), завідувача кафедри геодезії Анджея МАЗУРА для студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій» (ОР «Бакалавр»). Лекція була присвячена системі вищої освіти в польських університетах включно з особливостями такої спеціальності, як «Геодезія», де дуже важливе значення має практична підготовка. Анджей Мазур зазначив, що в Польщі багато охочих навчатися на геодезиста, і на нещодавно створену кафедру в Люблінському університеті щорічно вступає близько сімдесяти студентів, у тому числі на заочну форму. Також наш польський колега повідомив про можливість надання ґрантових програм українським студентам, що дозволить їм удосконалити знання, вміння, навички через набуття досвіду міжнародної академічної мобільності.

Читати повністю

Всі новини