+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

Геодезичні вишукування та землевпорядні дослідження в умовах Правобережного лісостепу України: Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція, присвячена 175-річчю Уманського національного університету садівництва

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 

Шановні колеги!

Запрошуємо вчених і провідних фахівців узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції, присвяченій 175-річчю Уманського національного університету садівництва «Геодезичні вишукування та землевпорядні дослідження в умовах Правобережного лісостепу України», яка відбудеться 17 квітня 2019 року на базі Уманського національного університету садівництва. Мета конференції — висвітлення нових теоретичних і прикладних результатів наукових досліджень щодо застосування сучасних інноваційних технологій у землевпорядних, геодезичних, картографічних, геоінформаційних, геоекологічних і географічних дослідженнях у галузі територіального планування.

До участі в конференції запрошуються студенти, наукові співробітники, аспіранти та докторанти наукових установ і вищих навчальних закладів, які мають відношення до тематики конференції.

Офіційні мови конференції: українська, польська, англійська.

 

 

У програмі конференції плануються секційні засідання за наступними напрямками:

1. Геодезія, картографія, фотограмметрія: сучасні технології та дослідження.

2. Геодезичні методи моніторингу довкілля.

3. Прилади, комп’ютерна техніка, програмне забезпечення;

4. Сучасні проблеми геодезичної та землевпорядної освіти.

5. Основні проблеми науки та шляхи їх розв’язання.

 

Умови участі у конференції:

До 15 квітня 2019 року (включно) необхідно:

1) заповнити заявку учасника;

2) надіслати на електронну пошту: tishenkoeduard51@gmail.com заявку та тези доповіді українською, польською або англійською мовою окремими файлами. Після надсилання матеріалів обов’язково очікуйте підтвердження про їх отримання, якщо протягом 3-х діб підтвердження не одержано, надішліть матеріали повторно.

3) сплатити організаційний внесок та надіслати відскановану квитанцію. Оплата здійснюється тільки після прийняття тез доповіді до друку. При сплаті організаційного внеску необхідно обов’язково вказати прізвище, ім’я, по-батькові учасника конференції.

Кошти надсилаються переказом на картку Приватбанку № 4149 4390 0713 2867, Тищенко Едуард Валерійович. Призначення платежу: поповнення картки.

 

Вимоги до тез доповідей:

Обсяг – до 3 повних сторінок включно формату А-4 у текстовому редакторі Microsoft Word для Windows у вигляді файла з розширенням *.doc, *.docx, *rtf; шрифт – Times New Roman; розмір – 14; міжрядковий інтервал - 1,5; абз. відступ – 1,25 мм; поля – 20 мм. Послідовність розміщення матеріалів у тезах доповіді: напрямок конференції відповідно до тематики тез доповіді (шрифт – курсив), прізвище та ініціали автора/авторів (не більше двох) – шрифт напівжирний; посада, навчальний заклад, місце роботи (у разі закінчення навчання); місто, в якому розташовано, держава (шрифт – курсив); назва тези (великі літери, шрифт – напівжирний); текст.

Тези будуть надруковані лише після того, як оргкомітет отримає всі належні матеріали і квитанцію про оплату. Публікація матеріалів буде в авторській редакції. Відповідальність за її зміст несе автор(и) Тези, які не відповідають вказаним вимогам оформлення, до розгляду не приймаються.

 

 

 

Приклад оформлення:

___________________ (назва секції)

Іваненко І. І.

кандидат с.-г. наук, доцент

Уманський національний університет садівництва

м. Умань, Україна

 

ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ GIS-ТЕХНОЛОГІЙ В АГРОКЛІМАТИЧНИХ ДОСЛІДЖЕННЯХ

Текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст текст Сторінки не нумеруються.

  • Використані джерела (без повторів) оформлюється в кінці тексту під назвою «Список використаних джерел:» в алфавітному порядку і має містити не більше 10 джерел., оформлюється згідно з ДСТУ 8302:2015 «Бібліографічне посилання». У тексті посилання позначаються квадратними дужками із вказівкою в них порядкового номера джерела за списком та – через кому, в разі цитування – номера сторінки, наприклад: [5, с. 115]. Інший спосіб оформлення використаних джерел не допускається.

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗРАЗОК ЗАЯВКИ

Заявка

на участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції

«Геодезичні вишукування та землевпорядні дослідження в умовах Правобережного лісостепу України»

(Умань, 17 квітня 2019 року)

1.

Прізвище, ім’я, по батькові (повністю)

 

2.

Місце роботи

 

3.

Посада

 

4.

Науковий ступінь

 

5.

Вчене звання

 

6.

Секція

 

7.

Тема доповіді

 

9.

Потреба у друкованих збірниках (вказати кількість)

 

10.

Контактний телефон

 

11.

Адреса ел. пошти

 

12.

Адреса

 

 

З ПИТАНЬ КОНФЕРЕНЦІЇ ЗВЕРТАТИСЯ:

Кисельов Юрій Олександрович

Тел.: (096) 301-55-38,

  (095) 664-94-68

 

 

Оргкомітет конференції

 

 

Міністерство освіти і науки України

Уманський національний університет садівництва

Національний університет біоресурсів і природокористування України

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Національний дендрологічний парк «Софіївка» НАН України

Національний природний парк «Кармелюкове Поділля»

 
   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Геодезичні вишукування та землевпорядні дослідження в умовах Правобережного лісостепу України»

 

Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція,

присвячена 175-річчю Уманського національного університету садівництва

 

17 квітня 2019 року

м. Умань

Останні новини

ДУМКИ СТЕЙКГОЛДЕРІВ – ВАЖЛИВІЧитати повністю

ДУМКИ СТЕЙКГОЛДЕРІВ – ВАЖЛИВІ

На кафедрі геодезії, картографії і кадастру проведено засідання проєктних груп з удосконалення робочих програм зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» за освітніми рівнями «Бакалавр» і «Магістр». Участь в обговоренні ОП взяли як науково-педагогічні працівники кафедри, так і стейкголдери, зокрема представники виробництва та здобувачі вищої освіти.

Читати повністю

«ОДИН СВІТ – БАГАТО КУЛЬТУР»:  участь професора Юрія КИСЕЛЬОВА в міжнародному науковому конґресіЧитати повністю

«ОДИН СВІТ – БАГАТО КУЛЬТУР»: участь професора Юрія КИСЕЛЬОВА в міжнародному науковому конґресі

Нещодавно завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру, доктор географічних наук, професор Юрій КИСЕЛЬОВ узяв участь (у форматі онлайн) у Міжнародному науковому конґресі „Jeden świat – wiele kultur” («Один світ – багато культур»), який організувала та провела Академія Куявсько-Поморська, що в м. Бидґощ (Республіка Польща). Юрій Олександрович виступив із доповіддю на тему „Badania geodezyjne a przyrodnicze w budownictwie w aspekcie całości wiedzy przyrodniczej stosowanej” («Геодезичні та природничі дослідження в будівництві в аспекті цілісності прикладного природничого знання») в рамках роботи секції «Вплив штучного інтелекту на інженерно-технічні науки», участь у якій узяли понад десять науковців із Польщі та України.

Читати повністю

АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ – У ДІЇЧитати повністю

АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ – У ДІЇ

13 листопада 2024 року завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва, доктор географічних наук, професор Юрій КИСЕЛЬОВ прочитав гостьову лекцію на тему «Класифікація і характеристика антропогенних ландшафтів» для здобувачів вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Географія) в рамках вивчення ними навчальної дисципліни «Ландшафтознавство» (викладач – доцент Анатолій КОРНУС) в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка.

Читати повністю

ЛЕКЦІЯ ФАХІВЦЯ-ПРАКТИКАЧитати повністю

ЛЕКЦІЯ ФАХІВЦЯ-ПРАКТИКА

У контексті зміцнення зв’язку освітнього процесу з майбутньою практичною професійною діяльністю студентів бакалаврату спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» лекцію з дисципліни «Вища геодезія» на тему «Системи висот, що застосовуються в Україні» студентам ІІІ курсу прочитав стейкголдер-роботодавець, сертифікований землевпорядник, директор ФОП «Глобенко О. В.» Олександр ГЛОБЕНКО.

Читати повністю

Всі новини