+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню
Остання редакція: 05 березня 2018

Актуальні проблеми землеустрою у сільському господарстві: глобальний, національний та регіональний аспекти

Міністерство освіти і науки  України, Уманський національний університет садівництва, Національний університет біоресурсів і природокористування України,

Uniwersytet Szczeciński, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, Національний дендрологічний парк «Софіївка» НАН України

 Шановні колеги!

Запрошуємо вчених і провідних фахівців узяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми землеустрою у сільському господарстві: глобальний, національний та регіональний аспекти», яка відбудеться 3-4 травня 2018 року на базі Уманського національного університету садівництва. Мета конференції — висвітлення нових теоретичних і прикладних результатів наукових досліджень щодо застосування сучасних інноваційних технологій у землевпорядних, геодезичних, картографічних, геоінформаційних, геоекологічних і географічних досліджень у галузі територіального планування.

Останні новини

Вітаємо Кононенка Сергія Івановича з Днем народження!Читати повністю

Вітаємо Кононенка Сергія Івановича з Днем народження!

Колектив кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва вітає Сергія Івановича Кононенка з Днем народження!

Читати повністю

ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ НАВИЧОКЧитати повністю

ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ НАВИЧОК

Студенти першого курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» згідно із навчальним планом опановують знання майбутньої професії. На часі задачі, що вирішуються на топографічних картах і планах.

Читати повністю

Всі новини