01.05.2017
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У ШКОЛАХ ГАЙВОРОНСЬКОГО РАЙОНУЧитати повністю

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У ШКОЛАХ ГАЙВОРОНСЬКОГО РАЙОНУ

Профорієнтаційна робота серед учнів одинадцятих класів Гайворонського району.

25.04.2017
Запорука майбутніх успіхівЧитати повністю

Запорука майбутніх успіхів

Набуті під час заняття навички згодяться майбутнім геодезистам і землевпорядникам у професійній діяльності.

Всеукраїнські змагання студентів-геодезистівЧитати повністю

Всеукраїнські змагання студентів-геодезистів

ІІ етап Всеукраїнської Олімпіади серед студентів, що навчаються за напрямком «Геодезія і землеустрій»

18.04.2017