24.04.2019
Секційне засідання Всеукраїнської студентської наукової конференції на кафедрі геодезії, картографії і кадаструЧитати повністю

У рамках проведення Всеукраїнської студентської наукової конференції, приуроченої 175-річчю Уманського національного університету садівництва, на кафедрі геодезії, картографії і кадастру факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС відбулося секційне засідання, на якому було заслухано наукові доповіді студентів спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

24.04.2019
Участь в олімпіаді з геодезіїЧитати повністю

Участь в олімпіаді з геодезії

Хоч студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва на Олімпіаді з геодезії і не посіли призового місця, поступившись командам з університетів із давніми геодезично-землевпорядними традиціями, але своєю участю у Всеукраїнській олімпіаді набули неоціненного досвіду.

Вітаємо з Днем народження!Читати повністю

Вітаємо з Днем народження!

Колектив кафедри геодезії, картографії і кадастру щиро вітає Удовенко Ірину Олександрівну з Днем народження!

20.04.2019
Майбутнє - за геодезистами!Читати повністю

Майбутнє - за геодезистами!

Уманський національний університет садівництва. що є державним закладом вищої освіти із 175-річною історією, факультет лісового і садово-паркового господарства та кафедра геодезії, картографії і кадастру чекають на вас. Оберіть наш університет, успішно навчайтесь та станьте з часом молодшими бакалаврами, бакалаврами і магістрами зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», і ви не пожалкуєте!

19.04.2019
День відкритих дверей  на кафедрі геодезії, картографії і кадастру продовжуєтьсяЧитати повністю

День відкритих дверей на кафедрі геодезії, картографії і кадастру продовжується

День відкритих дверей незабаром закінчиться. Поряд з цим, хочемо нагадати майбутнім абітурієнтам та їх батькам, що Уманський національний університет садівництва, факультет лісового і садово-паркового господарства та кафедра геодезії, картографії і кадастру чекають на вас. Оберіть наш університет, успішно навчайтесь та станьте з часом успішними фахівцями зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

18.04.2019
День відкритих дверей на кафедрі геодезії, картографії і кадаструЧитати повністю

День відкритих дверей на кафедрі геодезії, картографії і кадастру

Науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва та студенти-геодезисти активно долучилися до профорієнтаційних заходів факультету лісового і садово-паркового господарства, пов’язаних з Днем відкритих дверей.