26.09.2017
НА ШЛЯХУ ДО ВТІЛЕННЯ ЗНАНЬ У ЖИТТЯЧитати повністю

НА ШЛЯХУ ДО ВТІЛЕННЯ ЗНАНЬ У ЖИТТЯ

Опанувавши нівелір і премудрості нівелювання студенти другого курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» освоюють нові вершини майбутньої професії. Навчання в польових умовах дає можливість закріпити здобуті знання і набути необхідних навичок практичної роботи.

24.09.2017
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У ШКОЛАХ ГАЙВОРОНСЬКОГО РАЙОНУЧитати повністю

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У ШКОЛАХ ГАЙВОРОНСЬКОГО РАЙОНУ

Доценти кафедри геодезії, картографії і кадастру Михайло Шемякін та Володимир Кирилюк провели профорієнтаційну роботу у школах Гайворонського району Кіровоградської області.

Науковий семінар з моніторингу земельЧитати повністю

Науковий семінар з моніторингу земель

20 вересня 2017 року з ініціативи кафедри геодезії, картографії і кадастру було організовано науковий семінар на тему «Геоінформаційний моніторинг земель».

06.07.2017
ПЕРШИЙ ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД МАЙБУТНІХ ГЕОДЕЗИСТІВЧитати повністю

ПЕРШИЙ ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД МАЙБУТНІХ ГЕОДЕЗИСТІВ

Студенти першого курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» закріплювали здобуті знання під час навчальної практики з дисципліни «Геодезія».