18.04.2019
День відкритих дверей на кафедрі геодезії, картографії і кадаструЧитати повністю

День відкритих дверей на кафедрі геодезії, картографії і кадастру

Науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва та студенти-геодезисти активно долучилися до профорієнтаційних заходів факультету лісового і садово-паркового господарства, пов’язаних з Днем відкритих дверей.

Виховна година на кафедрі геодезії, картографії і кадаструЧитати повністю

Виховна година на кафедрі геодезії, картографії і кадастру

Виховна година на кафедрі геодезії, картографії і кадастру присвячена теоріям виникнення Сонячної системи,відповідальності всього суспільства за людей з особливими потребами, дотримання їх прав і забезпечення їх якісними освітніми послугами, нарівні з іншими студентами, а також про необхідність недопущення сексуальних домагань, будь-якої дискримінації інших осіб та проявів корупції в освітньому процесі.

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ГЕОДЕЗІЇЧитати повністю

ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З ГЕОДЕЗІЇ

Студенти першого курсу факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва, що навчаються за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій», згідно з навчальним планом продовжують успішно освоювати царину геодезії.

Вітаємо Олесю Грибок!Читати повністю

Вітаємо Олесю Грибок!

Щиро вітаємо команду Уманського національного університету садівництва та особисто Олесю Грибок із заслуженою перемогою! Бажаємо як команді, так і Олесі подальших успіхів і перемог!

Геодезичні роботи в несприятливих умовахЧитати повністю

Геодезичні роботи в несприятливих умовах

Практичне заняття з дисципліни «Електронні геодезичні прилади» на тему: "Ознайомлення з лазерною рулеткою Bosch ZamoII".

07.04.2019
Відеовітання від студентів-геодезистів з Днем геодезиста і катрографа*Читати повністю

Відеовітання від студентів-геодезистів з Днем геодезиста і катрографа*

Відеовітання від студентів-геодезистів Уманського національного університету садівництва на адресу викладачів, колег-студентів та геодезистів і картографів практиків з професійним святом.