МОЛОДІ, НАПОЛЕГЛИВІ ТА ЦІЛЕСПРЯМОВАНІЧитати повністю

МОЛОДІ, НАПОЛЕГЛИВІ ТА ЦІЛЕСПРЯМОВАНІ

Напередодні Дня студента, 15 листопада 2017 року в газеті «Сільські новини» Савранської районної ради з’явилася стаття, в якій колишні учні шкіл району, а нині студенти різних вищих навчальних закладів мали можливість розповісти про те, що для них означає бути студентом.

02.12.2017
Інтелектуальна гра «Брейн-ринг» з геодезично-землевпорядних дисциплінЧитати повністю

Інтелектуальна гра «Брейн-ринг» з геодезично-землевпорядних дисциплін

29 листопада 2017 року кафедра геодезії, картографії і кадастру провела серед студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій» брейн-ринг із профільних дисциплін. Як завжди, участь у цьому дійстві брали команди студентів 2-4 курсів: групи 31-зм та 21-зм, а також збірна команда.

23.11.2017
І ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗА НАПРЯМОМ ПІДГОТОВКИ «ГЕОДЕЗІЯ, КАРТОГРАФІЯ ТА ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ»Читати повністю

З метою підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців, пошуку обдарованої студентської молоді, стимулювання їхньої творчої праці 23 листопада 2017 року серед студентів напряму «Геодезія, картографія та землевпорядкування» був проведений І тур Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки «Геодезія, картографія та землевпорядкування».

22.11.2017
ОГОЛОШЕННЯ!!!Читати повністю

ОГОЛОШЕННЯ!!!

22 листопада 2017 року о 13.30 в ауд. 113 відбудеться І тур Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом підготовки

21.11.2017
НАУКОВИЙ СЕМІНАР КАФЕДРИ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУ НА ТЕМУ «СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ АГРАРНОЇ СФЕРИ ГОСПОДАРЮВАННЯ»Читати повністю

21 листопада 2017 року з ініціативи кафедри геодезії, картографії і кадастру було організовано науковий семінар на тему «Сучасні проблеми підготовки фахівців аграрної сфери господарювання».

21.11.2017
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ МАЙБУТНІХ СТУДЕНТІВ УНУСЧитати повністю

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ МАЙБУТНІХ СТУДЕНТІВ УНУС

17 листопада 2017 року Уманський національний університет садівництва знову радо зустрів гостей – майбутніх вступників, яких зацікавили спеціальності університету.