18.06.2019
Історія та сьогодення кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва у контексті святкування 175-річчя з дня його заснуванняЧитати повністю

Підготовка в Головному училищі садівництва належного рівня фахівців садівничого та агрономічного профілю не була б повноцінною без викладання студентам геодезично-землевпорядних дисциплін. Саме тому геодезичні дисципліни викладалися в Головному училищі садівництва, починаючи з 1886 р.

12.06.2019
Молодь - архітектори країни!Читати повністю

Молодь - архітектори країни!

Участь студентів групи 21-ЗМ факультету лісового і садово-паркового господарства у тренінгу "Децентралізація: правові та організаційні аспекти", в рамках проекту ПУЛЬС "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні".

Змагання втаємниченихЧитати повністю

Змагання втаємничених

Згідно плану роботи кафедри геодезії, картографії і кадастру до 175-річчя від заснування Уманського НУС сьогодні, 23 травня на кафедрі відбувся цікавий захід - "брейн-ринг".

21.05.2019
Наукова співпраця із Національним дендрологічним парком «Софіївка»Читати повністю

Наукова співпраця із Національним дендрологічним парком «Софіївка»

У рамках договору про наукову співпрацю із Національним дендрологічним парком «Софіївка» НААН України науково-дослідна лабораторія сучасних геодезичних технологій кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва проводить геодезичні спостереження за об’єктами, що розташовані на схилах, у місцях підвищеної вологості, зазнають впливу води і низьких температур. Метою спостережень є контроль стану та положення у просторі таких об’єктів.

Відзначення військовослужбовців резервуЧитати повністю

Відзначення військовослужбовців резерву

З нагоди Дня Резервіста, за сумлінну і плідну службу в резерві Збройних Сил та за виконання завдань командування в зоні АТО/ООС старшошого викладача кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС Сергія Кононенка нагороджено відзнакою Начальника Генерального Штабу Збройних Сил України "За взірцевість у військовій службі ІІІ ступеня".

НОВІ ГРАНІ ГЕОДЕЗІЇ ТА ФОТОГРАММЕТРІЇЧитати повністю

НОВІ ГРАНІ ГЕОДЕЗІЇ ТА ФОТОГРАММЕТРІЇ

16 травня 2019 року на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва відбулась відкрита лекція професора кафедри геодезії, картографії і кадастру Романа Рудого на тему «Використання теорії розпізнавання образів у геодезії та землевпорядкуванні» На лекції були присутні викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру, інших кафедр факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС, а також студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».