20.11.2017
ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА КАФЕДРИ  ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУЧитати повністю

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ГУРТКА КАФЕДРИ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУ

16 листопада 2017 року відбулося чергове засідання наукового студентського гуртка кафедри геодезії, картографії і кадастру на тему «Відомі науковці-землевпорядники ХХ століття». Тематика заходу була обрана відповідно до затвердженого плану науково-дослідної діяльності студентів факультету лісового і садово-паркового господарства.

З Міжнародним Днем студента!Читати повністю

З Міжнародним Днем студента!

Вітаємо вас із Міжнародним Днем студента! У вас зараз відповідальний, але цікавий, період у житті, коли ви стаєте дорослими. Вчіться самостійно приймати рішення. Ваше навчання — це перший ступінь становлення вас як професіоналів. Ви вже зробили важливий крок, обравши майбутню спеціальність. Тепер вам належить набиратися знань, щоб потім успішно застосувати їх на практиці.

16.11.2017
ВПОРЯДКУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУЧитати повністю

ВПОРЯДКУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

13 листопада студенти 2-го курсу спеціальності «Геодезія і землеустрій» під керівництвом кураторів – доцентів Шемякіна М.В. та Удовенко І.О. – приєднались до процесу впорядкування території Національного університету садівництва.

16.11.2017
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУ В КОЛЕДЖАХЧитати повністю

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУ В КОЛЕДЖАХ

15 листопада в рамках профорієнтаційної роботи в коледжах доценти кафедри геодезії, картографії і кадастру Шемякін М.В. та Удовенко І.О. відвідали Тальнівський будівельно-економічний коледж.

31.10.2017
Наукова робота кафедри геодезії, картографії і кадаструЧитати повністю

Наукова робота кафедри геодезії, картографії і кадастру

30 жовтня 2017 року з ініціативи кафедри геодезії, картографії і кадастру було організовано «круглий стіл» науково-дискусійного спрямування на тему «Моніторинг наслідків впливу змін земної поверхні на морфологію ґрунтів».