08.09.2019
ЮВІЛЕЙНІ ЗАХОДИ ГЕОДЕЗИСТІВ УНУСЧитати повністю

ЮВІЛЕЙНІ ЗАХОДИ ГЕОДЕЗИСТІВ УНУС

Кафедра геодезії, картографії і кадастру впродовж усього першого тижня нового навчального року брала активну участь у підготовці та здійсненні заходів, присвячених 175-річчю Уманського НУС.

07.09.2019
МИ КРЕАТИВНІ ТА ТАЛАНОВИТІ! ЗУСТРІЧАЙТЕ: МИ ПЕРШОКУРСНИКИ-ГЕОДЕЗИСТИ!Читати повністю

МИ КРЕАТИВНІ ТА ТАЛАНОВИТІ! ЗУСТРІЧАЙТЕ: МИ ПЕРШОКУРСНИКИ-ГЕОДЕЗИСТИ!

Нещодавно ми вступили до Уманського національного університету садівництва, обравши, при-цьому, Факультет лісового і садово-паркового господарства та спеціальність Геодезія та землеустрій.

14.08.2019
Вітаємо з Днем народження!Читати повністю

Вітаємо з Днем народження!

Колектив кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва вітає Володимира Петровича Кирилюка з Днем народження!

12.08.2019
Літо - пора практичних занять.Читати повністю

Літо - пора практичних занять.

Студенти групи 11-ЗМ опановують геодезичні прилади і технології основних топографо-геодезичних робіт

10.07.2019
Стань геодезистом -  будь в тренді!Читати повністю

Стань геодезистом - будь в тренді!

Уманський національний університет садівництва, що є державним закладом вищої освіти із 175-річною історією, факультет лісового і садово-паркового господарства та кафедра геодезії, картографії і кадастру чекають на вас! Оберіть наш університет, успішно навчайтесь та станьте з часом молодшими бакалаврами, бакалаврами і магістрами зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», і ви не пожалкуєте!

ЗемлеміриЧитати повністю

Землеміри

Роздолля, степ… Вітрам відкрите поле Шумить буйним колоссям ковили. Колись паслися кози і воли… Душі людської жодної навколо