Права людини – не нудний підручник!Читати повністю

Права людини – не нудний підручник!

3 березня 2020 р. на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС проведена виховна година для студентів-геодезистів на тему «Права людини – не нудний підручник!». Захід присвячений питанням відповідальності всього суспільства за людей з особливими потребами, дотримання їх прав і забезпечення їх якісними освітніми послугами, нарівні з іншими студентами, а також про необхідність недопущення будь-якої дискримінації інших осіб в освітньому процесі (на відповідальність всього суспільства за людей з особливими потребами, дотримання їх прав і забезпечення їх якісними освітніми послугами, нарівні з іншими студентами, а також на необхідність недопущення сексуальних домагань, будь-якої дискримінації інших осіб та проявів корупції в освітньому процесi).

30.11.2019
Вітаємо Кононенка Сергія Івановича з Днем народження!Читати повністю

Вітаємо Кононенка Сергія Івановича з Днем народження!

Колектив кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва вітає Сергія Івановича Кононенка з Днем народження!

ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ НАВИЧОКЧитати повністю

ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ НАВИЧОК

Студенти першого курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» згідно із навчальним планом опановують знання майбутньої професії. На часі задачі, що вирішуються на топографічних картах і планах.