28.09.2019
Із думкою про майбутнєЧитати повністю

Із думкою про майбутнє

В процесі роботи по оновленню освітньої програми (ОП) для підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій», що здійснюєьться на базі кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС, завідувач кафедри, професор Юрій Кисельов та магістранти-геодезисти Тетяна Гевко і Едуард Тищенко зустрілися з перспективним роботодавцем для фахівців геодезично-землевпорядного прфілю – ФОП Олександром Глобенком.

Опановуємо примудрості нівелюванняЧитати повністю

Опановуємо примудрості нівелювання

Знання і вміння будуть корисні студентам у їх подальшому навчанні та у практичній діяльності/

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА РОМАНА РУДОГОЧитати повністю

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ПРОФЕСОРА РОМАНА РУДОГО

Відповідно до плану роботи кафедри геодезії, картографії і кадастру, відкриту лекцію з дисципліни «Фотограмметрія та дистанційне зондування» для студентів ІІІ курсу прочитав професор цієї кафедри, доктор технічних наук Роман Рудий ‒ один із шести на всю Україну докторів наук-фотограмметристів.

16.09.2019
Практичне заняття з дисципліни "Топографічне землевпорядне креслення"Читати повністю

Практичне заняття з дисципліни "Топографічне землевпорядне креслення"

Студенти першого курсу Факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва, що навчаються за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій», згідно з навчальним планом, продовжують активно освоювати навчальні дисциліни.

Лекція з геології та геоморфологіїЧитати повністю

Лекція з геології та геоморфології

Наразі студенти першого курсу Факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва, що навчаються за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій», згідно з навчальним планом, продовжують активно освоювати навчальні дисциліни.