26.10.2017
Профорієнтаційна робота кафедри геодезії, картографії і кадастру у коледжахЧитати повністю

Профорієнтаційна робота кафедри геодезії, картографії і кадастру у коледжах

Сучасній молоді досить складно обрати професію з урахуванням покликання, нахилів, здібностей через, те що варіантів вибору кар'єри у сучасному суспільстві досить багато. Тому на сьогоднішній день профорієнтаційна робота є невід’ємною частиною діяльності Уманського НУС. У зв’язку з цим, 25 жовтня 2017 р. науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру Шемякін М.В. та Удовенко І.О. відвідали Верхівський сільськогосподарський коледж ВНАУ з метою залучення до навчання в Уманському національному університеті садівництва за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».

23.10.2017
Профорієнтаційна робота кафедри геодезії, картографії і кадаструЧитати повністю

Профорієнтаційна робота кафедри геодезії, картографії і кадастру

18 жовтня 2017 року науково-педагогічними працівниками кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманський національний університет садівництва була здійснена профорієнтаційна поїздка до Тальянківського агротехнічного та Шевченківського коледжу.

19.10.2017
Волонтерська справа як прояв сучасного патріотизмуЧитати повністю

Волонтерська справа як прояв сучасного патріотизму

16.10.17 відбувся захід, організований уманськими волонтерами для місцевих героїв війни на сході та їхніх матерів. В числі гостей були, спеціально запрошені, волонтери та ветерани АТО з сусідніх областей, а також студенти Уманського національного університету садівництва, зокрема студенти 21-зм групи.

Майбутні перспективи іноземного працевлаштування в УНУСЧитати повністю

Майбутні перспективи іноземного працевлаштування в УНУС

Сьогодні, 10 жовтня 2017 року, до Уманського Національного Університету Садівництва завітали гості з далекої Франції. Для них проводилась екскурсія в стінах нашого закладу, розповідали історію університету та його сучасну структуру, а також гостям демонстрували досягнення студентів нашого учбового закладу.

28.09.2017
Бібліотека – скарбниця знаньЧитати повністю

Бібліотека – скарбниця знань

Фонд Наукової бібліотеки налічує понад 255 тисяч видань. Він забезпечує потрібною інформацією всі категорії читачів. Наша бібліотека зібрала видання навчальної, додаткової і художньої літератури, а також періодичні видання.