06.03.2020
Вимірювання горизонтальних кутів  - невід’ємний навик геодезистаЧитати повністю

Вимірювання горизонтальних кутів - невід’ємний навик геодезиста

Студенти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій», що навчаються на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС опановують премудрості горизонтального знімання. Вимірювання горизонтальних кутів є одним із елементів полігонометричних робіт.

06.03.2020
ПЛАНОВА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ПРЕДСТАВНИКІВ УМАНСЬКОГО НУС З ВИПУСКНИКАМИ КОЛЕДЖІВ ЧЕРКАЩИНИЧитати повністю

Права людини – не нудний підручник!Читати повністю

Права людини – не нудний підручник!

3 березня 2020 р. на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС проведена виховна година для студентів-геодезистів на тему «Права людини – не нудний підручник!». Захід присвячений питанням відповідальності всього суспільства за людей з особливими потребами, дотримання їх прав і забезпечення їх якісними освітніми послугами, нарівні з іншими студентами, а також про необхідність недопущення будь-якої дискримінації інших осіб в освітньому процесі (на відповідальність всього суспільства за людей з особливими потребами, дотримання їх прав і забезпечення їх якісними освітніми послугами, нарівні з іншими студентами, а також на необхідність недопущення сексуальних домагань, будь-якої дискримінації інших осіб та проявів корупції в освітньому процесi).