Майбутні перспективи іноземного працевлаштування в УНУСЧитати повністю

Майбутні перспективи іноземного працевлаштування в УНУС

Сьогодні, 10 жовтня 2017 року, до Уманського Національного Університету Садівництва завітали гості з далекої Франції. Для них проводилась екскурсія в стінах нашого закладу, розповідали історію університету та його сучасну структуру, а також гостям демонстрували досягнення студентів нашого учбового закладу.

28.09.2017
Бібліотека – скарбниця знаньЧитати повністю

Бібліотека – скарбниця знань

Фонд Наукової бібліотеки налічує понад 255 тисяч видань. Він забезпечує потрібною інформацією всі категорії читачів. Наша бібліотека зібрала видання навчальної, додаткової і художньої літератури, а також періодичні видання.

26.09.2017
НА ШЛЯХУ ДО ВТІЛЕННЯ ЗНАНЬ У ЖИТТЯЧитати повністю

НА ШЛЯХУ ДО ВТІЛЕННЯ ЗНАНЬ У ЖИТТЯ

Опанувавши нівелір і премудрості нівелювання студенти другого курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» освоюють нові вершини майбутньої професії. Навчання в польових умовах дає можливість закріпити здобуті знання і набути необхідних навичок практичної роботи.

24.09.2017
ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У ШКОЛАХ ГАЙВОРОНСЬКОГО РАЙОНУЧитати повністю

ПРОФОРІЄНТАЦІЯ У ШКОЛАХ ГАЙВОРОНСЬКОГО РАЙОНУ

Доценти кафедри геодезії, картографії і кадастру Михайло Шемякін та Володимир Кирилюк провели профорієнтаційну роботу у школах Гайворонського району Кіровоградської області.

Науковий семінар з моніторингу земельЧитати повністю

Науковий семінар з моніторингу земель

20 вересня 2017 року з ініціативи кафедри геодезії, картографії і кадастру було організовано науковий семінар на тему «Геоінформаційний моніторинг земель».