Виховна година на актуальну темуЧитати повністю

Виховна година на актуальну тему

8 вересня 2020 р. на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС проведено виховну годину для студентів, присвячену недопущенню випадків сексуальних домагань та проявів сексизму і будь-якої дискримінації громадян.

Міцний зв’язок із практикоюЧитати повністю

Міцний зв’язок із практикою

На початку нового навчального року кафедру геодезії, картографії і кадастру відвідали стейкхолдери-роботодавці – директор Уманського геодезично-кадастрового бюро оцінки та аукціонів Федір Шпанко а також начальник Уманського міжрайонного виробничого відділу ДП «Черкаський науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою» Анатолій Дацький. Крім них в зустрічі брали участь інженери Уманського геодезично-кадастрового бюро оцінки та аукціонів Артем Гандзій та Станіслав Нікітін.

ОБІЗНАНІСТЬ – ЗБРОЯ В БОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСОМЧитати повністю

ОБІЗНАНІСТЬ – ЗБРОЯ В БОРОТЬБІ З КОРОНАВІРУСОМ

У День знань, 1 вересня 2020 року в Уманському НУС перша пара зі студентами всіх спеціальностей була присвячена одній з актуальних тем сьогодення – пандемії коронавірусу COVID-19.