18.10.2021
Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція молодих учених «Традиції та інновації в геодезії та землеустрої: погляд молодих»Читати повністю

Запрошуємо молодих викладачів, здобувачів вищої освіти й фахівців-практиків (віком до 35 років) узяти участь у Всеукраїнській науково-практичній Інтернет-конференції молодих учених «Традиції та інновації в геодезії та землеустрої: погляд молодих», яку буде проведено 12 листопада 2021 року на базі Уманського національного університету садівництва. Мета конференції – висвітлення нових теоретичних і прикладних результатів досліджень молодих науковців щодо застосування сучасних інноваційних технологій у геодезичних, землевпорядних, картографічних, геоінформаційних, геоекологічних і географічних досліджень у сфері територіального планування.

18.10.2021
Профорієнтаційна робота у відокремлених структурних підрозділах Уманського НУСЧитати повністю

Профорієнтаційна робота у відокремлених структурних підрозділах Уманського НУС

13.10.2021
НПП кафедри геодезії, картографії і кадастру підвищують кваліфікаціюЧитати повністю

НПП кафедри геодезії, картографії і кадастру підвищують кваліфікацію

Наприкінці вересня – на початку жовтня 2021 р. НПП кафедри геодезії, картографії і кадастру – доценти Володимир Кирилюк і Михайло Шемякін та старший викладач Сергій Кононенко – відбули навчання на курсах підвищення кваліфікації в Національному університеті біоресурсів і природокористування України, які проводилися в онлайн-форматі.

Оголошення  про відкриту зустрічЧитати повністю

Оголошення про відкриту зустріч

05 жовтня 2021 року з 12.40 до 13.20 відбудеться відкрита зустріч членів експертної групи щодо акредитації освітньої програми «Геодезія та землеустрій» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти зі всіма бажаючими.

27.09.2021
Чергове обговорення освітньої програми підготовки магістрів зі спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій»Читати повністю

27 вересня 2021 року деканатом факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС була проведена зустріч зі студентами магістратури спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій». На зустріч були запрошені викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру, стейкхолдери та доцент кафедри садово-паркового господарства Ірина Пушка, що є експертом Національного Агентства із забезпечення якості вищої освіти. В ході зустрічі було обговорено чинну освітню програму підготовки магістрів за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій», особливості написання магістерських кваліфікаційних проєктів та проблеми дотримання академічної доброчесності і забезпечення академічної мобільності студентів.

Заняття в НДП «Софіївка»Читати повністю

Заняття в НДП «Софіївка»

Кафедра геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС територіально розміщена практично в Національному дендрологічному парку «Софіївка». Це дозволяє подеколи, за сприятливої погоди, проводити окремі заняття безпосередньо в Софіївському дендрологічному парку. Зокрема, днями в 41-зм групі, спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» саме там відбулося заняття з навчальної дисципліни «Природно-заповідні мережі» на тему «Категорії природно-заповідних територій».