Профорієнтаційну роботу в умовах карантину розпочато!Читати повністю

Профорієнтаційну роботу в умовах карантину розпочато!

Не дивлячись на поступи світової пандемії по землях Черкащини, прийдешню вступну кампанію 2021 року розпочато профорієнтаційними відвідинами науково-педагогічними працівниками кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського національного університету садівництва вже сьогодні.

15.09.2020
Зустріч провідних викладачів кафедри геодезії, картографії і кадастру з магістрантами-геодезистамиЧитати повністю

Академічна доброчесність – основа якості освіти.Читати повністю

Академічна доброчесність – основа якості освіти.

З початком навчального процесу, Рада студентського самоврядування факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва ініціювала проведення низки заходів, присвячених академічній доброчесності та основоположному документу, яким регламентовано дотримання принципів академічної доброчесності в університеті – Кодексу академічної доброчесності Уманського національного університету садівництва.

Виховна година на актуальну темуЧитати повністю

Виховна година на актуальну тему

8 вересня 2020 р. на кафедрі геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС проведено виховну годину для студентів, присвячену недопущенню випадків сексуальних домагань та проявів сексизму і будь-якої дискримінації громадян.

Міцний зв’язок із практикоюЧитати повністю

Міцний зв’язок із практикою

На початку нового навчального року кафедру геодезії, картографії і кадастру відвідали стейкхолдери-роботодавці – директор Уманського геодезично-кадастрового бюро оцінки та аукціонів Федір Шпанко а також начальник Уманського міжрайонного виробничого відділу ДП «Черкаський науково-дослідний та проєктний інститут землеустрою» Анатолій Дацький. Крім них в зустрічі брали участь інженери Уманського геодезично-кадастрового бюро оцінки та аукціонів Артем Гандзій та Станіслав Нікітін.