Вручення стипендії Стена ФорбсаЧитати повністю

Вручення стипендії Стена Форбса

7 червня 2021 р. на факультеті лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва відбулося вручення іменної щорічної стипендії Стена Форбса.

Цікавий і корисний вебінарЧитати повністю

Цікавий і корисний вебінар

08 червня 2021 року викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру взяли участь у вебінарі «Soft skills – важлива складова в роботі педагога». Як відомо, Soft skills важливі як в роботі, так і в житті, адже значна частина навичок, які використовуються для досягнення цілей, – це саме компетенції Soft skills (навички, що допомагають людям в роботі, насамперед, командній, а також сприяють успішній соціалізації індивідуума).

ВИРОБНИЧИЙ ДОСВІД – ВАЖЛИВА СПРАВАЧитати повністю

ВИРОБНИЧИЙ ДОСВІД – ВАЖЛИВА СПРАВА

На кафедрі геодезії, картографії і кадастру відбулась зустріч студентів першого курсу спеціальності «Геодезія та землеустрій» із виробничником – інженером землевпорядником ФОП «Глобенко О.В.» Едуардом Тищенком, який у свій час здобув освітній ступінь «Магістра» в Уманському національному університеті садівництва.

ЛЕКЦІЯ ІЗ ВИРОБНИЧНИКОМЧитати повністю

ЛЕКЦІЯ ІЗ ВИРОБНИЧНИКОМ

Виробничник, інженер-землевпорядник ФОП «Глобенко О.В.» Едуард Тищенко провів для студентів 2 курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» лекцію на тему «Топоргафічні карти і плани».