НАБУТТЯ ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК СТУДЕНТАМИЧитати повністю

НАБУТТЯ ПРАКТИЧНИХ НАВИЧОК СТУДЕНТАМИ

Згідно із навчальним планом, студенти першого курсу спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» під час практичного заняття набували практичних навичок вимірювання горизонтальних кутів способом прийомів (півприйомів) та кругових прийомів.

Участь студента у Всеукраїнській науково-практичній конференціїЧитати повністю

Участь студента у Всеукраїнській науково-практичній конференції

21-22 травня 2021 року студент 11 м-зм групи Нагорний Олег, в рамках заходів, приурочених десятиріччю факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського НУС, брав участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Туристичний бренд як чинник формування позитивного іміджу Гайворонської міської територіальної громади», яка була проведена в м. Гайворон Кіровоградської області.

Участь в Міжнародній конференціїЧитати повністю

Участь в Міжнародній конференції

21 травня 2021 року студентка 11 м-зм групи Чиженко Марина, спільно з науковим керівником – доцентом кафедри геодезії, картографії і кадастру Петром Боровиком, в дистанційному форматі брали участь у I Міжнародній науково-теоретичній конференції «MODERNIZATION OF TODAY’S SCIENCE EXPERIENCE AND TRENDS», яка відбулась в місті Сінгапур Республіки Сінгапур.

Інструмент дистанційної освітиЧитати повністю

Інструмент дистанційної освіти

З метою підвищення і вдосконалення рівня викладацької майстерності в умовах карантину викладачі кафедри геодезії, картографії і кадастру прийняли участь у вебінарі «Розроблення дистанційних курсів з використанням платформи Moodle», який відбувся 19 травня 2021 р.