+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

Новини

16.11.2017
ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУ В КОЛЕДЖАХЧитати повністю

ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ І КАДАСТРУ В КОЛЕДЖАХ

15 листопада в рамках профорієнтаційної роботи в коледжах доценти кафедри геодезії, картографії і кадастру Шемякін М.В. та Удовенко І.О. відвідали Тальнівський будівельно-економічний коледж.

Читати повністю

31.10.2017
Наукова робота кафедри геодезії, картографії і кадаструЧитати повністю

Наукова робота кафедри геодезії, картографії і кадастру

30 жовтня 2017 року з ініціативи кафедри геодезії, картографії і кадастру було організовано «круглий стіл» науково-дискусійного спрямування на тему «Моніторинг наслідків впливу змін земної поверхні на морфологію ґрунтів».

Читати повністю

26.10.2017
Профорієнтаційна робота кафедри геодезії, картографії і кадастру у коледжахЧитати повністю

Профорієнтаційна робота кафедри геодезії, картографії і кадастру у коледжах

Сучасній молоді досить складно обрати професію з урахуванням покликання, нахилів, здібностей через, те що варіантів вибору кар'єри у сучасному суспільстві досить багато. Тому на сьогоднішній день профорієнтаційна робота є невід’ємною частиною діяльності Уманського НУС. У зв’язку з цим, 25 жовтня 2017 р. науково-педагогічні працівники кафедри геодезії, картографії і кадастру Шемякін М.В. та Удовенко І.О. відвідали Верхівський сільськогосподарський коледж ВНАУ з метою залучення до навчання в Уманському національному університеті садівництва за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій».

Читати повністю

23.10.2017
Профорієнтаційна робота кафедри геодезії, картографії і кадаструЧитати повністю

Профорієнтаційна робота кафедри геодезії, картографії і кадастру

18 жовтня 2017 року науково-педагогічними працівниками кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманський національний університет садівництва була здійснена профорієнтаційна поїздка до Тальянківського агротехнічного та Шевченківського коледжу.

Читати повністю