Участь у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції в Київському університеті імені Бориса Грінченка
2 грудня 2021 року студентка 21-зм групи Сніжанна Олійник в дистанційному форматі брала участь у V Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Перспективи розвитку управлінських систем у соціальній та економічній сферах України: теорія і практика», яка відбулась у Київському університеті імені Бориса Грінченка.
Академік Степан Рудницький – фундатор української національної картографії
Піонером української національної картографії заслужено вважається академік Степан Львович Рудницький (1877-1937). Картографічні твори академіка Степана Рудницького, як і його науковий доробок у цілому, є оригінальними, цінними з наукового погляду й водночас покликаними сприяти національно-державницькому відродженню України.
Участь у Міжнародній науково-практичній конференції в місті Кропивницький
17 грудня 2021 року студент 41-зм групи Назарій Солодкий, спільно з науковим керівником – доцентом кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС Петром Боровиком, в дистанційному форматі брали участь у IХ Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток обліку, аудиту та оподаткування в умовах інноваційної трансформації соціально-економічних систем», яка відбулась у Центральноукраїнському національному технічному університеті, м. Кропивницький.
Герард Меркатор – творець перших детальних карт та першого атласу світу. Саме тому його вважають батьком сучасної топографії. Картографічні проєкції Меркатора сприяли розвитку не лише картографії, але й геодезично-землевпорядної науки.
Засідання робочої групи з ОПП «Геодезія та землеустрій»
Відбулось чергове засідання робочої групи з освітньо-професійної програми «Геодезія та землеустрій» початкового (короткий цикл) рівня вищої освіти (з підготовки здобувачів вищої освіти ОР "Молодший бакалавр") у середовищі Zoom.
В.В. Докучаєв і значення його досліджень для розвитку науки про бонітування ґрунтів та оцінку земель
Праці В.В. Докучаєва суттєво вплинули на подальший розвиток землеоцінної та землекадастрової науки, насамперед, в частині бонітування ґрунтів та економічної оцінки земельних ресурсів.