+38 (096) 301-55-38 або +38 (067) 337-77-68
Меню

Новини

16.03.2019
Пісні, народжені в АТОЧитати повністю

Пісні, народжені в АТО

У п’ятницю 15 березня в cтінах університету було проведено зустріч із бійцями АТО, присвячену Дню українського добровольця та 175-річчю заснування Уманського національного університету садівництва.

Читати повністю

15.03.2019
Профорієнтаційна робота кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС на ЧеркащиніЧитати повністю

Профорієнтаційна робота кафедри геодезії, картографії і кадастру Уманського НУС на Черкащині

Науково-педагогічні працівники кафедри геодезії і кадастру Уманського національного університету садівництва активно займаються профорієнтаційною роботою в Черкаському регіоні. Цьогорічну поїздку центральною частиною України, а саме ‒ Тальнівським і Звенигородським районами Черкащини

Читати повністю

14.03.2019
Геодезисти за чисте довкілля!Читати повністю

Геодезисти за чисте довкілля!

Студенти-геодезисти факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва не лише є креативними та успішними в навчанні, але й працьовитими та небайдужими до стану довкілля, що яскраво продемонстрували зусилля студентів на ділянці поблизу будівель факультету лісового і садово-паркового господарства та кафедри геодезії, картографії і кадастру.

Читати повністю

09.03.2019
З Днем землевпорядника!Читати повністю

З Днем землевпорядника!

Щиро вітаємо всіх, хто обрав своєю професією працю на рідній землі, хто турбується про її стан та родючість, про її сьогодення і майбутнє, з професійним святом!

Читати повністю

07.03.2019
Накреативніші стінівки в геодезистів!Читати повністю

Накреативніші стінівки в геодезистів!

На конкурсі стінгазет, присвячених Міжнародному жіночому дню та Дню святого Валентина, що нещодавно відбувся на факультеті лісового і содово-паркового господарства Уманського НУС, призи глядацьких симпатій забрали студенти-геодезисти.

Читати повністю

06.03.2019
Вітаємо зі святом!Читати повністю

Вітаємо зі святом!

Шановні колежанки, співробітниці університету, студентки, сердечно вітаємо вас із найпрекраснішим св'ятом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня.

Читати повністю