ВЕСНЯНІ КЛОПОТИЧитати повністю

ВЕСНЯНІ КЛОПОТИ

Навесні, після того, як зійде сніг, добрий господар наводить лад на своєму подвір'ї. Це - у крові у кожного українця: скребти, мести, фарбувати і обрізати... Мета - зробити власне обійстя охайним, чистим, приємним на вигляд, позбутися старого бруду і "промити очки" молодій оксамитовій травиці.

10.04.2021
ОЗЕЛЕНИМО ПЛАНЕТУЧитати повністю

ОЗЕЛЕНИМО ПЛАНЕТУ

10 квітня на території Синицького лісу представники факультету лісового і садово-паркового господарства Уманського національного університету садівництва долучилися до всесвітньої акції «Озеленимо планету».

02.04.2021
Всіх фахівців,  яких гордо величають Геодезистами та Картографами, вітаємо з професійним святом!Читати повністю

Всіх фахівців, яких гордо величають Геодезистами та Картографами, вітаємо з професійним святом!

Всіх фахівців, яких гордо величають Геодезистами та Картографами, сердечно вітаємо з Днем геодезії і картографії!

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО ГУРТКАЧитати повністю

ЗАСІДАННЯ СТУДЕНТСЬКОГО ГУРТКА

18 березня 2021 р. на кафедрі геодезії, картографії і кадастру відбулось засідання студентського наукового гуртка.

Шлях землевпорядника (історія фахівця з Тальнівщини)Читати повністю

Шлях землевпорядника (історія фахівця з Тальнівщини)

Професія землевпорядника – із розряду вічних. Хто ці люди, які припадають оком до нівеліра? Про них, специфіку роботи та «земельні» питання розповіла колишня землевпорядниця Глибочківської сільської ради Олена Маркевич.

Зустрічі у Верхівському коледжіЧитати повністю

Зустрічі у Верхівському коледжі

10 березня 2021 року завідувач кафедри геодезії, картографії і кадастру Юрій Кисельов і доцент цієї кафедри Володимир Кирилюк відвідали Верхівський коледж Вінницького державного аграрного університету.